Gale Force Nine - wydawca idealny

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8769
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2682 times
Been thanked: 2360 times

Gale Force Nine - wydawca idealny

Post autor: Curiosity »

Będzie to perfidna reklama z wyciekającą litrami wazeliną, ale GF9 po prostu sobie na to zasłużył.
Ale po kolei.

Jakiś czas temu zakupiłem grę Firefly, tegoż wydawnictwa. W moim pudełku odnotowałem drobny brak, taki, że może nawet nie warto zawracać głowy wydawcy, ale... ja zawróciłem. W ciągu kilku dni dostałem interesujący mnie komponent + jako gratis pięć przypinek z motywami z gry.

Zachęcony owocną współpracą, zapytałem wydawcę o dodatek, który wówczas był w niedostępny, a który - jak się okazało - wydawca ma jeszcze na stanie. Dwa dni później ów dodatek pojawił się (wraz z drugim) w wolnej sprzedaży. Zamówiłem go, a jakże, i jakież było moje zdziwienie, gdy w paczce znalazłem... obydwa oferowane dodatki (każdy wyceniony na 10$). Przypominam, że zapłaciłem tylko za jeden - a dostałem dwa.

Czara miodu przepełniła się dziś. Zapytałem wydawcę o jedną z dwóch kart promocyjnych, które były dodawane na premierze. Odpisali mi, że tej o którą pytam co prawda nie mają, ale... wysyłają mi za darmo tę drugą!!!

Jeśli jest jakiś wydawca, który tak dba o klienta, to chyba w jakimś świecie równoległym. Brak mi słów, dbałość o klienta jest na 20 w skali do 10. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Gale Force Nine - wydawca idealny

Post autor: kwiatosz »

Nie mówiąc o tym, że po prostu robią dobre gry na licencjach :)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Dabi
Posty: 1256
Rejestracja: 24 wrz 2005, 01:08
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: Gale Force Nine - wydawca idealny

Post autor: Dabi »

Hehe dokładnie tak jak Kwiatosz pomyślałem. Robi wrażenie swoją drogą może by dało radę kupić w jakiś rozsądnych pieniądzach mini dodatek z Mistrzami Szkoły Batiatusa :)
ODPOWIEDZ